
calcActive())">
€ 13,24
Excl. BTW:
€ 10,94
€ 11,25
Excl. BTW:
€ 9,30
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50051293
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet dopsleutelbit 1/4" zaagsnede 10mm
De Hazet Dopsleutelbit is een hoogwaardig gereedschap dat perfect is voor precisiewerk. Met een sleutelmaat van 10 en een lengte van 28 mm is deze dopsleutelbit ideaal voor diverse klussen. Gemaakt van duurzaam chroom-vanadium en TIN gecoat voor extra bescherming en langdurig gebruik. De zaagsnede en bituitvoering maken het eenvoudig om moeren en bouten aan te draaien. Voldoet aan de norm Spitze nach ISO 2380-1 voor kwaliteit en betrouwbaarheid. De messenbreedte van 10 mm en messenhoogte van 1,6 mm zorgen voor een nauwkeurige grip. Voeg deze Hazet Dopsleutelbit toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) |
|
| Uitgang | 1/4" |
| Sleutelmaat | 10 |
| Type | Zaagsnede |
| Uitvoering | Met bit |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Ø d (mm) | 12 |
| Norm | Spitze nach ISO 2380-1 |
| Oppervlakte | TIN gecoat |
| Lengte l1 | 16 mm |
| Lengte l2 | 28 mm |
| Messenbreedte | 10 mm |
| Messenhoogte | 1,6 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 13,24
Excl. BTW:
€ 10,94
€ 11,25
Excl. BTW:
€ 9,30
Excl. BTW:
