
calcActive())">
€ 13,24
Excl. BTW:
€ 10,94
€ 11,25
Excl. BTW:
€ 9,30
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50051294
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet dopsleutelbit 1/4" zaagsnede 5,5 mm
De Hazet Dopsleutelbit is een hoogwaardig gereedschap met een sleutelmaat van 5,5 en een lengte van 28 mm. Gemaakt van duurzaam chroom-vanadium met een TIN-coating voor extra bescherming en langdurige prestaties. Deze dopsleutelbit heeft een zaagsnede type en voldoet aan de norm Spitze nach ISO 2380-1. Met een messenbreedte van 5,5 mm en een messenhoogte van 1 mm is dit de ideale tool voor precisiewerk. Voeg deze bit toe aan je gereedschapscollectie voor nauwkeurige en efficiënte klussen.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) |
|
| Uitgang | 1/4" |
| Sleutelmaat | 5,5 |
| Type | Zaagsnede |
| Uitvoering | Met bit |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Ø d (mm) | 12 |
| Norm | Spitze nach ISO 2380-1 |
| Oppervlakte | TIN gecoat |
| Lengte l1 | 16 mm |
| Lengte l2 | 28 mm |
| Messenbreedte | 5,5 mm |
| Messenhoogte | 1 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 13,24
Excl. BTW:
€ 10,94
€ 11,25
Excl. BTW:
€ 9,30
Excl. BTW:
