
calcActive())">
€ 14,45
Excl. BTW:
€ 11,94
€ 12,28
Excl. BTW:
€ 10,15
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50053057
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet zeskant krachtdopsleutel 17mm 1/2"
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een lengte van 38 mm en een sleutelmaat van 17 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal en voldoet aan de normen DIN 3129/ISO 2725-2. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor duurzaamheid en langdurig gebruik. Met een uitgang van 1/2" en een sleutelwijdte van 17 mm is deze krachtdopsleutel geschikt voor verschillende toepassingen. Een must-have in elke gereedschapskist!
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 38 |
| Sleutelmaat | 17 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Norm | DIN 3129/ISO 2725-2 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sleutelwijdte (s1) | 17 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 26.2 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 14,45
Excl. BTW:
€ 11,94
€ 12,28
Excl. BTW:
€ 10,15
Excl. BTW:
