
calcActive())">
€ 22,99
Excl. BTW:
€ 19,00
€ 19,54
Excl. BTW:
€ 16,15
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50053097
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet zeskant krachtdopsleutel 19mm - chroom vanadium speciaal staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 19 en gemaakt van chroom vanadium speciaal staal, is deze krachtdopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De oppervlakte is gefosfateerd en geolied voor extra bescherming. Met een lengte van 85 mm en een uitgang van 1/2", is deze sleutel ideaal voor diverse toepassingen. De diameter aan de afdrijving is 28.8 mm en aan de aandrijving 30 mm. Voeg deze hoogwaardige krachtdopsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 19 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 19.5 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sleutelwijdte (s1) | 19 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 28.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 22,99
Excl. BTW:
€ 19,00
€ 19,54
Excl. BTW:
€ 16,15
Excl. BTW:
