• gift Gratis verzending v.a. €150,-
  • clock Achteraf betalen
  • truck Bezorging bij u thuis

Hypro Centrifugaalpomp 9303C serie (met hydrauliekmotor)

  € 2.213,09
Excl. BTW: € 1.829,00
Artikelnummer
51029981
  • Gratis verzending bij dit product!
  • Achteraf betalen
  • Klantbeoordeling
  • Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
  • Bezorging bij u thuis

Omschrijving / Hypro Centrifugaalpomp 9303C serie (met hydrauliekmotor)

Op zoek naar een betrouwbare pomp voor jouw landbouwtoepassingen? De Hypro Centrifugaalpomp 9303C serie met hydrauliekmotor is precies wat je nodig hebt. Deze pomp is ontworpen voor open, gesloten en Load-Sensing systemen, waardoor hij veelzijdig inzetbaar is. Gemaakt van duurzaam gietijzer voor een lange levensduur, met aansluitingen van 1 1⁄2" NPT-inlaat en 1 1⁄4" NPT-uitgang. De maximale vloeistoftemperatuur is 60 °C en de pomp heeft een indrukwekkende maximale opbrengst van 435 l/min en een maximale druk van 6,4 bar. De Hypro Centrifugaalpomp 9303C serie is uitgerust met een nylon loopwiel en een motor met binnentandwiel (Gerotor) voor optimale prestaties. De hydraulische aansluitingen zijn 1/2" NPT-inlaat en 3/4" NPT-uitgang. Met gietijzeren modellen die standaard zijn voorzien van Viton® pompafdichtingen, weet je zeker dat je kiest voor kwaliteit. Met een gewicht van 11,8 kg is deze pomp eenvoudig te installeren en te verplaatsen. Let op: centrifugaalpompen zijn niet zelfaanzuigend en mogen niet drooglopen om beschadiging te voorkomen. Kies voor de Hypro Centrifugaalpomp 9303C serie voor betrouwbare prestaties en duurzaamheid in jouw landbouwactiviteiten.

Meer informatie

Merk Hypro
Uitvoering • Hydrauliek motoraandrijving (voor open, gesloten en Load-Sensing systemen) • Voor een langere levensduur van de pomp in gietijzer • Aansluitingen: 1 1⁄2" NPT-inlaat, 1 1⁄4" NPT-uitgang • Max. vloeistoftemperatuur: 60 °C • Loopwiel: Nylon • Motor: met binnentandwiel (Gerotor) • Hydraulische aansluitingen: 1/2” NPT-inlaat, 3/4” NPT-uitgang • Pompafdichtingen: gietijzeren modellen - seriematig Viton® • Gewicht: 11,8 kg
Max. opbrengst (l/min.) 435
Druk max. (bar) 6,4
Hydrauliek aandrijving (l/min) 26,5
Beschrijving Centrifugaal pompen zijn niet zelfaanzuigend. Voor het vullen vanuit open water dient aanvullend een vacuümpomp te worden geïnstalleerd Ze mogen niet drooglopen, anders raakt de afdichting beschadigd.

 

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Hypro Centrifugaalpomp 9303C serie (met hydrauliekmotor)
loader
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.