
calcActive())">
€ 5,97
Excl. BTW:
€ 4,93
€ 5,07
Excl. BTW:
€ 4,19
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 51030567
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (175 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Bogen 90°, IG 1 1/4" x AG 1 1/4", PP, Ø 53mm
Op zoek naar hoogwaardige bochten voor jouw beregeningssysteem? Deze 90° boog, met een binnendraad van 1 1/4" en een buitendraad van 1 1/4", is precies wat je nodig hebt. Gemaakt van duurzaam PP en met een diameter van 53mm, is deze boog perfect voor het soepel leiden van water in jouw systeem. Met een hoek van 90° en afmetingen van 50mm x 25mm x 24mm past deze boog naadloos in jouw leidingsysteem. Bestel vandaag nog en optimaliseer jouw beregeningstechniek met deze hoogwaardige boog!
Meer informatie
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Binnendraad (inch) | 1 1/4" |
| Buitendraad (inch) | 1 1/4" |
| Hoek (graden) | 90° |
| M (inch) | 1 1/4" |
| A (mm) | 53 |
| B (mm) | 50 |
| H (mm) | 25 |
| H1 (mm) | 24 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,97
Excl. BTW:
€ 4,93
€ 5,07
Excl. BTW:
€ 4,19
Excl. BTW:
