WEICON Silicon Fluid 400 ml – NSF H1 glij- en smeermiddel voor voedingsindustrie

  € 26,16
Excl. BTW: € 21,62

Stapelkorting

  • Vanaf 5 stuks € 25,39 € 20,98 3% korting
  • Vanaf 10 stuks € 24,85 € 20,54 5% korting
  • Vanaf 25 stuks € 24,07 € 19,89 8% korting
  • Vanaf 50 stuks € 23,55 € 19,46 10% korting
Artikelnummer
51079716

Omschrijving / WEICON Silicon Fluid 400 ml – NSF H1 glij- en smeermiddel voor voedingsindustrie

WEICON Silicon Fluid 400 ml is een helder glij- en smeermiddel dat veilig kan worden gebruikt in zones waar voedsel aanwezig is. De spray heeft een NSF H1-keuring en is geschikt voor gebruik in de voedingsmiddelen-, dranken-, farmaceutische en cosmetische industrie. Het middel werkt goed als scheidings-, beschermings- en verzorgingsspray op metaal, RVS, kunststof en rubber. Het laat een dunne, blijvende laag achter die de onderdelen soepel laat bewegen en slijtage helpt voorkomen. De siliconenfilm blijft stabiel bij temperaturen tot +250°C en draagt bij aan schone en veilige werkomstandigheden.

Meer informatie

Merk Weicon
Omschrijving WEICON Silicone Fluid is een speciaal, fysiologisch onschadelijk glij- en smeermiddel voor gevoelige zones. Het heeft NSF H1-goedkeuring voor de voedingssector en kan daarom worden gebruikt in de voedingsmiddelen- en drankenindustrie, de farmaceutische en cosmetische industrie. De spray wordt gebruikt als scheidings-, beschermings- en verzorgingsmiddel en is toepasbaar op de meest uiteenlopende ondergronden, zoals kunststof, metaal, RVS en rubber. De vloeistof zorgt voor een langdurige film en een goede oppervlaktekwaliteit en is temperatuurbestendig tot +250°C (+482°F). Door de speciale formule en de daaruit voortvloeiende NSF-H1-registratie, dient het voor het verbeteren van de veiligheid op de werkplek en de bescherming van de gezondheid.
Inhoud 400 ml
Uitvoering Gleit- und Trennmittel für den Lebensmittelbereich NSF H1
Toepassingsgebied Speciaal glij- en smeermiddel voor gevoelige zones| NSF-goedkeuring
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: WEICON Silicon Fluid 400 ml – NSF H1 glij- en smeermiddel voor voedingsindustrie
Uw waardering:
loader
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Gerelateerde producten

Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
Siliconen smeermiddel spray 400 ml - Temperatuurbestendig -50°C tot +250°C
-20%
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Speciale prijs € 7,18 € 5,93 Normaal: € 8,94 € 7,39
Stofkap Voor H1, 1-polig, met kabel
€ 19,99 € 16,52
CRC V-snaarspray 500 ml NSF H1 voor levensmiddelentechnologie
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
WEICON Sproeivet H1 – 400 ml spuitbus, NSF-goedgekeurd voedselveilig smeervet
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
WEICON Glijlakspray MoS2 Droog Smeermiddel, Antraciet Zwart, Inhoud 400 ml
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
WEICON Hoogwaardig vet AL-H 400 g – Hoge temperatuur, NSF H1, voor voedselindustrie
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
WEICON Hoogwaardig vet AL-H 5kg – hoge temperatuurvet, NSF H1, -40°C tot +160°C
-35%
Speciale prijs € 414,90 € 342,89 Normaal: € 639,00 € 528,10
WEICON Bio-Fluid – 500 ml spuitbus, hars- en zuurvrij, NSF-goedgekeurde witte olie
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!