
calcActive())">
2.076,20 €
Exkl. Steuern:
1.744,71 €
1.764,77 €
Exkl. Steuern:
1.483,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032274
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 D LF SX D60 - 4350 l/min
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 D LF SX D60 is een krachtige en betrouwbare vacuümpomp die perfect is voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 4350 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. De MEC 4000 D LF SX D60 is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/4" en 1 1/2". De pomp vereist specifieke compressorolie en tandwielhuisvulling voor gebruik. Met zijn robuuste uitvoering en linksdraaiende draairichting is deze vacuümpomp een essentiële toevoeging aan jouw mestverwerkingsapparatuur.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 4000 D LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.076,20 €
Exkl. Steuern:
1.744,71 €
1.764,77 €
Exkl. Steuern:
1.483,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
