
calcActive())">
4.621,33 €
Exkl. Steuern:
3.883,47 €
3.928,13 €
Exkl. Steuern:
3.300,95 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032306
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 15210 l/min en een aansluiting van 100 mm is deze pomp perfect voor mestverwerking en biogastechniek. De cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgt voor een efficiënte aandrijving, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp soepel blijft werken. De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast is ontworpen voor V-snaaraandrijving en draait linksom. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Met overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/2" en 2 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties. Kies voor kwaliteit en duurzaamheid met deze vacuümpomp van Battioni Pagani!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | Voor V-snaaraandrijving, linksdraaiend BALLAST 16000 P LA SX UL D100 |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.621,33 €
Exkl. Steuern:
3.883,47 €
3.928,13 €
Exkl. Steuern:
3.300,95 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
