
calcActive())">
4.241,16 €
Exkl. Steuern:
3.564,00 €
3.604,99 €
Exkl. Steuern:
3.029,40 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032341
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 11870 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp voor optimale prestaties. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines en een toerental van 540 omw/min garandeert een krachtige werking. De draairichting is links, en de aansluiting van 100 mm maakt het eenvoudig om deze pomp te integreren in je systeem.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is uitgevoerd met een automatisch smeersysteem, wat zorgt voor een langere levensduur en minder onderhoud. Het overdrukventiel van 2" en onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor optimale veiligheid tijdens het gebruik. Voor de inbedrijfstelling dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20.
Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min en ervaar zelf de betrouwbaarheid en efficiëntie die deze vacuümpomp te bieden heeft. Optimaliseer je mestverwerking en biogastechniek met deze hoogwaardige vacuümpomp.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MV LA SX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.241,16 €
Exkl. Steuern:
3.564,00 €
3.604,99 €
Exkl. Steuern:
3.029,40 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
