
calcActive())">
3.681,44 €
Exkl. Steuern:
3.093,65 €
3.129,22 €
Exkl. Steuern:
2.629,60 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032343
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star met een capaciteit van 11870 l/min is een krachtige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met zijn aandrijving van 1 3/8", 6 splines en een toerental van 540 omw/min zorgt deze pomp voor efficiënte werking. De draairichting is links en de aansluiting heeft een diameter van 80 mm. De Star 72 MV LA SX D80 STD uitvoering met automatische smering en overdrukventiel van 2" zorgt voor betrouwbaarheid en gemak. Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige vacuümpomp!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MV LA SX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.681,44 €
Exkl. Steuern:
3.093,65 €
3.129,22 €
Exkl. Steuern:
2.629,60 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
