
calcActive())">
4.998,00 €
Exkl. Steuern:
4.200,00 €
4.248,30 €
Exkl. Steuern:
3.570,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032348
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp voor optimale prestaties. De aandrijving van 1 3/8" en 6 splines, in combinatie met een toerental van 540 omw/min, garandeert een betrouwbare werking.
De Battioni Pagani Vacuümpomp is uitgerust met een automatisch smeersysteem en overdrukventiel van 2" voor veilig gebruik. De draairichting is links en de aansluiting van 100 mm zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Voor optimale werking dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20.
Met de Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min kies je voor kwaliteit, betrouwbaarheid en optimale prestaties in mestverwerking en biogastechniek. Maak jouw vacuümpompsysteem compleet met deze topper in zijn klasse.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 84 MV LA SX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.998,00 €
Exkl. Steuern:
4.200,00 €
4.248,30 €
Exkl. Steuern:
3.570,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
