
calcActive())">
3.484,61 €
Exkl. Steuern:
2.928,24 €
2.961,91 €
Exkl. Steuern:
2.489,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032355
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut zorgt deze pomp voor een efficiënte afvoer van mest en biogas. De cilindrische as met een diameter van 40 mm en een toerental van 1000 omw/min garanderen een betrouwbare werking. De Star 84 PV LF DX D100 STD uitvoering met gedwongen smeringssysteem en overdrukventiel van 2" zorgen voor optimale prestaties en veiligheid. Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Investeer in kwaliteit en kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min voor een probleemloze mestverwerking!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | Star 84 PV LF DX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.484,61 €
Exkl. Steuern:
2.928,24 €
2.961,91 €
Exkl. Steuern:
2.489,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
