
calcActive())">
5.754,84 €
Exkl. Steuern:
4.836,00 €
4.891,61 €
Exkl. Steuern:
4.110,60 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032349
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp ervoor dat je elke klus aankunt. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines en een toerental van 1000 omw/min garandeert optimale prestaties. Dankzij de gedwongen smering en het overdrukventiel van 2" is deze pomp betrouwbaar en duurzaam in gebruik. De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is de ideale keuze voor professionals die gaan voor kwaliteit en efficiëntie.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | STAR 84 MAV LF SX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5.754,84 €
Exkl. Steuern:
4.836,00 €
4.891,61 €
Exkl. Steuern:
4.110,60 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
