
calcActive())">
4.869,48 €
Exkl. Steuern:
4.092,00 €
4.139,06 €
Exkl. Steuern:
3.478,20 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032350
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut, is deze pomp ideaal voor efficiënte mestverwerking. De aandrijving van 1 3/8" met 6 splines zorgt voor een betrouwbare werking, terwijl de automatische smering zorgt voor een probleemloos onderhoud. De pomp is uitgerust met een overdrukventiel van 2" en een onderdrukventiel van 1 1/2" voor optimale prestaties. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp Star ben je verzekerd van een duurzame en betrouwbare oplossing voor al jouw vacuümbehoeften.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 84 MAV LA SX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.869,48 €
Exkl. Steuern:
4.092,00 €
4.139,06 €
Exkl. Steuern:
3.478,20 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
