
calcActive())">
4.893,01 €
Exkl. Steuern:
4.111,77 €
4.159,05 €
Exkl. Steuern:
3.495,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032356
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die moeiteloos mest en andere vloeistoffen kan verwerken? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp perfect voor intensief gebruik in de landbouwsector. De cilindrische as met een diameter van 40 mm zorgt voor een betrouwbare aandrijving, terwijl het automatische smeersysteem zorgt voor een langere levensduur en minder onderhoud. De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is ontworpen voor efficiëntie en duurzaamheid, met een robuuste constructie en hoogwaardige materialen. Kies voor kwaliteit en prestaties met deze topklasse vacuümpomp!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | Star 84 PV LA DX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.893,01 €
Exkl. Steuern:
4.111,77 €
4.159,05 €
Exkl. Steuern:
3.495,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
