
calcActive())">
3.004,40 €
Exkl. Steuern:
2.524,71 €
2.553,74 €
Exkl. Steuern:
2.146,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032353
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, levert deze pomp topprestaties. De cilindrische as met een diameter van 40 mm en een toerental van 1000 omw/min zorgen voor een efficiënte werking. De Star 72 PV LF DX D100 STD uitvoering met gedwongen smeringssysteem en overdrukventiel van 2" garanderen betrouwbaarheid en duurzaamheid. Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | Star 72 PV LF DX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.004,40 €
Exkl. Steuern:
2.524,71 €
2.553,74 €
Exkl. Steuern:
2.146,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
