
calcActive())">
3.084,21 €
Exkl. Steuern:
2.591,77 €
2.621,57 €
Exkl. Steuern:
2.203,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032361
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 11870 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte en betrouwbare prestaties. De aandrijving van 1 3/8" met 6 splines en een toerental van 1000 omw/min maken deze pomp geschikt voor intensief gebruik. Dankzij de gedwongen smering en het overdrukventiel van 2" ben je verzekerd van een soepele werking en optimale veiligheid. De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is de ideale keuze voor elke agrariër die op zoek is naar kwaliteit en duurzaamheid in zijn mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 DV LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.084,21 €
Exkl. Steuern:
2.591,77 €
2.621,57 €
Exkl. Steuern:
2.203,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
