
calcActive())">
343,23 €
Exkl. Steuern:
288,43 €
291,75 €
Exkl. Steuern:
245,17 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034188
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter 6" - Schuifafsluiter, Flens → flens, 6", 2,5 bar
De MZ Mestafsluiter 6" is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting. Met een wigvormige schuifafsluiter en een aansluitwijze van flens naar flens, is deze afsluiter van topkwaliteit. De afmetingen van 6" zorgen voor een optimale doorstroming, terwijl de maximale werkdruk van 2,5 bar zorgt voor betrouwbaarheid onder druk. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De MZ Mestafsluiter 6" is een must-have voor elke mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 6" |
| H (mm) | 324 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Referentienr. | ARZO0074150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 400 |
| Uitvoering | 6", werkdruk: 2,5 bar |
| Menkenr. | 25971 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
343,23 €
Exkl. Steuern:
288,43 €
291,75 €
Exkl. Steuern:
245,17 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
