
calcActive())">
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034342
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Mestschuif Perla 6" - Flens → flens, NW: 143mm, Max. werkdruk: 2,5 bar
De RIV Mestschuif Perla 6" is de perfecte keuze voor efficiënte mestafsluiting. Met een flens-aan-flens aansluiting van 143mm en een maximale werkdruk van 2,5 bar, biedt deze schuifafsluiter wigvormige prestaties van topkwaliteit. Zonder schuifbediening en met een temperatuurbereik van -20°C tot +90°C, is deze schuif ontworpen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met afmetingen van 180mm lengte, 150mm breedte en 390mm hoogte, past deze schuif perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Upgrade vandaag nog naar de RIV Mestschuif Perla 6" voor optimale prestaties!
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 143 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 143 |
| L (mm) | 180 |
| A (mm) | 150 |
| H (mm) | 390 |
| H1 (mm) | 320 |
| PN (bar) | 2,5 |
| S (mm) | 90 |
| F (mm) | 13 |
| H (mm) | 490 |
| Uitvoering | 6" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
