
calcActive())">
677,61 €
Exkl. Steuern:
569,42 €
575,97 €
Exkl. Steuern:
484,01 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034343
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Mestschuif Perla 8" - Flens → flens, NW 191mm, Max. werkdruk 1,5 bar
De RIV Mestschuif Perla 8" is de perfecte toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met een flens-aan-flens aansluiting van 191mm en een maximale werkdruk van 1,5 bar, biedt deze wigvormige schuifafsluiter optimale prestaties. De schuifbediening is eenvoudig en efficiënt, terwijl het temperatuurbereik van -20°C tot +90°C veelzijdigheid garandeert. Met afmetingen van 230mm (L) x 180mm (A) x 485mm (h) is deze schuif perfect voor diverse toepassingen. Upgrade jouw mestafsluitsysteem vandaag nog met de RIV Mestschuif Perla 8" en ervaar hoogwaardige kwaliteit en betrouwbaarheid in actie.
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 191 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 1,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 191 |
| L (mm) | 230 |
| A (mm) | 180 |
| H (mm) | 485 |
| H1 (mm) | 385 |
| PN (bar) | 1,5 |
| S (mm) | 111 |
| F (mm) | 13 |
| H (mm) | 610 |
| Uitvoering | 8" |
| Menkenr. | 48313 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
677,61 €
Exkl. Steuern:
569,42 €
575,97 €
Exkl. Steuern:
484,01 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
