
calcActive())">
244,89 €
Exkl. Steuern:
205,79 €
208,15 €
Exkl. Steuern:
174,92 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034427
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Snelafsluiter Art.0030, 4" - Schuifafsluiter wigvormig, Handhendel, Max. werkdruk 6 bar
De MZ Snelafsluiter Art.0030, 4" is dé oplossing voor een snelle en efficiënte mestafsluiting. Met zijn wigvormige schuifafsluiter en handhendel bediening is deze afsluiter eenvoudig in gebruik. De maximale werkdruk van 6 bar zorgt voor betrouwbare prestaties. Met een NW van 93 mm (4") en een lengte van 340 mm past deze snelafsluiter perfect in jouw mestverwerkingssysteem. De ARZO0030100000 is ontworpen voor binnendraad naar binnendraad aansluiting en heeft een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Snelafsluiter Art.0030, 4"!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handhendel |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 93 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 93 |
| L (mm) | 340 |
| H (mm) | 157 |
| Referentienr. | ARZO0030100000 |
| F (mm) | 100 |
| H (mm) | 218 |
| Uitvoering | 4" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
244,89 €
Exkl. Steuern:
205,79 €
208,15 €
Exkl. Steuern:
174,92 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
