
calcActive())">
235,05 €
Exkl. Steuern:
197,52 €
199,79 €
Exkl. Steuern:
167,89 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034425
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Snelafsluiter Art.0030, 3" - Schuifafsluiter wigvormig, Handhendel, NW 75, Max. werkdruk 6 bar
De MZ Snelafsluiter Art.0030 is dé oplossing voor een snelle en efficiënte mestafsluiting. Met een diameter van 3 inch en een wigvormige schuifafsluiter, is deze snelafsluiter perfect voor NW 75 aansluitingen. De handhendel zorgt voor eenvoudige bediening, terwijl de maximale werkdruk van 6 bar voldoet aan al jouw eisen. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze snelafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De compacte afmetingen van 270 x 121 mm maken het een handige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Betrouwbaarheid en gebruiksgemak komen samen in de MZ Snelafsluiter Art.0030.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handhendel |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 75 |
| NW (inch) | 3" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15° → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 75 |
| L (mm) | 270 |
| H (mm) | 121 |
| Referentienr. | ARZO0030080000 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 170 |
| Uitvoering | 3" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
235,05 €
Exkl. Steuern:
197,52 €
199,79 €
Exkl. Steuern:
167,89 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
