
calcActive())">
0,71 €
Exkl. Steuern:
0,60 €
0,61 €
Exkl. Steuern:
0,51 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073008
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
14% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt UNC 1/4"x45 mm
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een verzinkte laag die beschermt tegen roest en slijtage. De maat is 1/4" met een lengte van 45 mm en UNC-draad met 20 draden per inch. De zeskantkop van 7/16" maakt vastdraaien met sleutel of dop eenvoudig. Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatsen. De bout combineert hoge sterkte met een nauwkeurige passing en lange levensduur, ideaal voor montagewerk waar betrouwbaarheid telt.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,71 €
Exkl. Steuern:
0,60 €
0,61 €
Exkl. Steuern:
0,51 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
