
calcActive())">
0,52 €
Exkl. Steuern:
0,44 €
0,45 €
Exkl. Steuern:
0,38 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073006
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
14% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt 1/4" UNC x 32 mm
Deze zeskantbout met DIN 931 norm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De bout heeft een 1/4" UNC draad met 20 draden per inch en een lengte van 32 mm. De zeskantkop maakt het aandraaien stevig en makkelijk met een sleutel van 7/16". Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor belast werk in de industrie of werkplaats. De combinatie van verzinkt staal en betrouwbare passing zorgt voor een vaste verbinding die lang meegaat, ook bij vaak gebruik of blootstelling aan vocht.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,52 €
Exkl. Steuern:
0,44 €
0,45 €
Exkl. Steuern:
0,38 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
