
calcActive())">
0,57 €
Exkl. Steuern:
0,48 €
0,48 €
Exkl. Steuern:
0,40 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073024
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
16% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/16" x 32 mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een lengte van 32 mm en een draadmaat van 5/16 inch (UNC) met 18 draden per inch. De zeskantkop maakt het vast- en losdraaien eenvoudig met een standaard steeksleutel van 1/2 inch. Door de zwarte afwerking is de bout extra beschermd tegen slijtage en vuil. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en industriële toepassingen. De deels schroefloze schacht zorgt voor een goede klemkracht bij het monteren van onderdelen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,57 €
Exkl. Steuern:
0,48 €
0,48 €
Exkl. Steuern:
0,40 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
