
calcActive())">
0,81 €
Exkl. Steuern:
0,68 €
0,69 €
Exkl. Steuern:
0,58 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073028
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/16" x 57 mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een draadmaat van 5/16" UNC en een lengte van 57 mm. De bout heeft een zwarte afwerking die helpt tegen roest en slijtage. De kop is zeskantig met een hoogte van 5,15 mm en een sleutelwijdte van 1/2 inch. De kwaliteit 8.8 geeft hoge treksterkte tot 800 N/mm², geschikt voor stevige metalen verbindingen. De gedeeltelijke schacht zorgt voor een sterke klemming bij montage in staal of hard materiaal. Deze bout is volgens norm ISO 4014 gemaakt, wat maatvastheid en betrouwbaarheid garandeert voor gebruik in werkplaats en industrie.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,81 €
Exkl. Steuern:
0,68 €
0,69 €
Exkl. Steuern:
0,58 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
