
calcActive())">
0,69 €
Exkl. Steuern:
0,58 €
0,58 €
Exkl. Steuern:
0,49 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073546
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 3/8" x 38 mm 8.8 UNC Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal is sterk en betrouwbaar voor stevige verbindingen. De bout heeft een diameter van 3/8 inch (9,53 mm) en een lengte van 38 mm. De draadsoort is UNC met 16 draden per inch, wat zorgt voor een vaste passing. Kwaliteitsklasse 8.8 geeft aan dat de bout een hoge treksterkte van 800 N/mm² heeft. De kop is een zeskantkop met sleutelwijdte 9/16 inch en kophoogte 6,17 mm. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. Geschikt voor industrieel gebruik, machines en werkplaatsen waar stevige bevestiging nodig is.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,69 €
Exkl. Steuern:
0,58 €
0,58 €
Exkl. Steuern:
0,49 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
