
calcActive())">
€ 259,94
Excl. BTW:
€ 207,95
€ 220,95
Excl. BTW:
€ 176,76
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 30500142
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas met Breekbout 1010mm B4 - 1 3/8" - 6 splines
Deze aftakas 1010mm is van een B4-type is en van P5/P6-profielbuizen voorzien. De aftakas is aan beide uiteinden van een 1 3/8e inch snelsluitgaffel voorzien.
Meer informatie
| Mark | Mister Agri |
|---|---|
| Type | Standaard |
| Længde (mm) | 1010 |
| Minimumslængde (mm) |
|
| Maksimal længde (mm) |
|
| Min/Maks længde | 1220/1725 |
| Serie (italiensk) | AB4/A4 |
| Tilslutning til traktor | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Forbindelse B | Snelsluiting |
| Dimensioner traktortilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Tilslutning af maskine | 1 3/8 x 6 Spline Breekboutkoppeling |
| Forbindelse A | Snelsluiting |
| Dimensioner for maskintilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Rørprofil | Triangle |
| Tværsnit dimensioner (i mm) | 27 x 74.5 mm |
| Drejningsmoment (Nm) |
|
| EAN-code | 6095808923983 |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | P5 |
| Buitenbuis | P6 |
| Bescherming | B4 |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Artikelnummer | 3771010B465 |
| Artikelnummer kruisstuk | 377377016 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 36 |
| Max. aantal pk bij 1000 rpm | 56 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 259,94
Excl. BTW:
€ 207,95
€ 220,95
Excl. BTW:
€ 176,76
Excl. BTW:
