
calcActive())">
€ 748,55
Excl. BTW:
€ 598,84
€ 636,26
Excl. BTW:
€ 509,01
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 40008570
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas met vrijloopkoppeling W2400 1210mm Weasler
Aftakas(W2400) 1210mm + Vrijloop R Weasler
•Serie: W 2400 (35) •1 3/8 x 6 Spline Q/R (LH & RH) •Lengt:HoH =1210mm •Totaal = - mm •Buis:1b/2a •Met vrijloopkoppeling •PK
De vrijloopkoppeling draait met de klok mee.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Type | Standaard |
| Længde (mm) | 1210 |
| Serie (tysk) | AW35/W2400 |
| Tilslutning til traktor | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Forbindelse B | Snelsluiting |
| Dimensioner traktortilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Tilslutning af maskine | 1 3/8 x 6 Spline vrijloopkoppeling |
| Forbindelse A | Vrijloopkoppeling |
| Dimensioner for maskintilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Rørprofil | Lemon |
| Tværsnit dimensioner (i mm) | 32 x 76mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | 1b |
| Buitenbuis | 2a |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Artikelnummer | S.39035 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 52 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 748,55
Excl. BTW:
€ 598,84
€ 636,26
Excl. BTW:
€ 509,01
Excl. BTW:
