
calcActive())">
€ 776,16
Excl. BTW:
€ 620,93
€ 659,74
Excl. BTW:
€ 527,79
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 40012721
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas met platenslipkoppeling 930mm A8
PTO SHAFT COMPLETE-A8
A8 Q.R. - Q.R.
Meer informatie
| Mark | Sparex |
|---|---|
| Type | Standaard |
| Længde (mm) | 930 |
| Serie (italiensk) | AB8/A8 |
| Forbindelse B | Snelsluiting |
| Dimensioner traktortilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Forbindelse A | Platenslipkoppeling |
| Dimensioner for maskintilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Rørprofil | Triangle |
| Tværsnit dimensioner (i mm) | 35 x 106.5mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | 12512 |
| Buitenbuis | 12522 |
| Artikelnummer | S.23204 |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 90 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 776,16
Excl. BTW:
€ 620,93
€ 659,74
Excl. BTW:
€ 527,79
Excl. BTW:
