
calcActive())">
€ 76,45
Excl. BTW:
€ 61,16
€ 64,98
Excl. BTW:
€ 51,98
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 50000334
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Beitelpunt Mulchmix - Horsch
De beitelpunt Mulchmix is geschikt voor de verschillende Tiger- en Terrano modellen van Horsch.
Meer informatie
| Vendbar | Nee |
|---|---|
| Længde (mm) | 275 mm |
| Bredde (mm) | 80 mm |
| Tykkelse (mm) | 12 mm |
| Mængde af fastgørelseshuller | 1 |
| Eenheid | Per stuk |
| Gatdiameter tandbevestiging (mm) | 12 mm |
Passend voor merk/model
| Passend voor | Horsch |
|---|
Fabrikant OEM nummers
| Referentienummer | 00310915 |
|---|
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 76,45
Excl. BTW:
€ 61,16
€ 64,98
Excl. BTW:
€ 51,98
Excl. BTW:
