
calcActive())">
€ 138,43
Excl. BTW:
€ 110,74
€ 117,66
Excl. BTW:
€ 94,13
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 50000369
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (219 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Heavy Duty Beitelpunt hardmetaal - Kockerling
Deze beitelpunt is van een hardgesoldeerd, hardmetalen plaat voorzien. Dit maakt de beitelpunt aanzienlijk sterker dan reguliere beitelpunten. De punt is passend voor de cultivators van Köckerling.
Meer informatie
| Vendbar | Nee |
|---|---|
| Længde (mm) | 290 mm |
| Bredde (mm) | 80 mm |
| Tykkelse (mm) | 20 mm |
| Mængde af fastgørelseshuller | 1 |
| Eenheid | Per stuk |
| Gatdiameter tandbevestiging (mm) | 13 mm |
Passend voor merk/model
| Passend voor | Köckerling |
|---|
Fabrikant OEM nummers
| Referentienummer | 506065, 506064 |
|---|
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 138,43
Excl. BTW:
€ 110,74
€ 117,66
Excl. BTW:
€ 94,13
Excl. BTW:
