
calcActive())">
€ 577,48
Excl. BTW:
€ 461,98
€ 490,86
Excl. BTW:
€ 392,69
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 50004431
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zitting mechanisch geveerd - stof
Mechanisch geveerde zitting met stoffen bekleding.
Meer informatie
| Materiale til polstring | Stof |
|---|---|
| Farve | Grijs |
| Armlæn | Nee |
| Ryglæn | Ja |
| Sikkerhedssele | Nee |
| Mikroafbryder | Nee |
| Højde mm | 680mm |
| Bredde mm | 420mm |
| Bredde (mm) | 420 |
| Vering | Mechanisch |
| Mulighed for vinklet montering | Nee |
| Universeel | Ja |
| Gewichtsbereik | 50kg t/m 130kg |
| Afmetingen montageplaat | 180mm x 260mm |
| Hoogte (mm) | 680mm |
| Breedte (mm) | 420mm |
| Diepte (mm) | 540mm |
| Veerweg (mm) | 100mm |
| Voldoet aan CE-normen | Ja |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 577,48
Excl. BTW:
€ 461,98
€ 490,86
Excl. BTW:
€ 392,69
Excl. BTW:
