
calcActive())">
€ 167,73
Excl. BTW:
€ 138,62
€ 142,56
Excl. BTW:
€ 117,82
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40004022
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas Kruiskoppelingen (Afm. Kruisstuk: 27 x 74.5mm) Afm: 1 3/8''-6 Tanden, Profiel: Citroen, Maat: 34.5 x 4mm, Ref: Ov.
Serie , AW21/W2300
Meer informatie
| Afm. (inch) | 1-3/8 |
|---|---|
| Afmeting Kruisstuk | 27 x 74.5mm |
| Aftakas Serie | AW21/W2300 |
| Buismaat | 40 x 34.5 x 4mm |
| Buisprofiel | Citroen |
| Buis referentie | Ov |
| Duitse Series | AW21/W2300 |
| German Ref. | 21.10.00/21.11.00 |
| Merk | Weasler |
| Referentie | 3001-7406-00 |
| Tanden | 6 |
Fabrikant OEM nummers
| La Magdalena | 37.1-45W |
|---|---|
| Walterscheid | 211000211100, 21.10.00/21.11.00 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 167,73
Excl. BTW:
€ 138,62
€ 142,56
Excl. BTW:
€ 117,82
Excl. BTW:
