
calcActive())">
€ 188,43
Excl. BTW:
€ 155,73
€ 160,17
Excl. BTW:
€ 132,37
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40004023
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas Kruiskoppelingen (Afm. Kruisstuk: 30.2 x 92mm) Afm: 1 3/8''-6 Tanden, Profiel: Citroen, Maat: 39.5 x 4.5mm, Ref: 1b.
Series: AW22/W220. BEKIJK DE SPECIFICATIES
Meer informatie
| Afm. (inch) | 1-3/8 |
|---|---|
| Afmeting Kruisstuk | 30.2 x 92mm |
| Aftakas Serie | AW22/W220 |
| Buismaat | 49 x 39.5 x 4.5mm |
| Buisprofiel | Citroen |
| Buis referentie | 1b |
| Duitse Series | AW22/W220 |
| Merk | Sparex |
| Tanden | 6 |
Fabrikant OEM nummers
| La Magdalena | 70.1-77W |
|---|---|
| Walterscheid | 221000221100, 22.10.00/22.11.00 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 188,43
Excl. BTW:
€ 155,73
€ 160,17
Excl. BTW:
€ 132,37
Excl. BTW:
