
calcActive())">
€ 1.062,27
Excl. BTW:
€ 877,91
€ 902,93
Excl. BTW:
€ 746,22
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40008576
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (230 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Groothoekaftakas W2380 - 860mm - Weasler
Calificación HP @ 540RPM: 36HP, Serie: AW21/W2380,
Meer informatie
| Longitud (mm) | 860 |
|---|---|
| Mark | Weasler |
| Tipo | Groothoekaftakas enkelzijdig |
| Longitud mm. | 27 x 91 & 24 x 75 mm |
| Series (alemán) | AW21/W2380 |
| perfil del tubo | Lemon |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión del tractor | 1 3/8 x 6 Spline 80° Wide Angle |
| Conexión B | 80° Groothoek |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión de la máquina | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Conexión A | Snelsluiting |
| Eenheid | Per stuk |
| Artikelnummer | S.39044 |
| Binnenbuis | OvGA |
| Buitenbuis | 1G |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 36 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1.062,27
Excl. BTW:
€ 877,91
€ 902,93
Excl. BTW:
€ 746,22
Excl. BTW:
