
calcActive())">
€ 29,98
Excl. BTW:
€ 24,78
€ 25,48
Excl. BTW:
€ 21,06
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40010835
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (184 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Gasdrukveer, Totaal lengte: 600mm
Longitud total: 600mm,Recorrido del cilindro: 250mm,Presión: 210(N),Fijaciones finales a: F Casquillo Bola (Plástico) for 10mm Ball,Fijaciones finales b: F Casquillo Bola (Plástico) for 10mm Ball,D.E. cilindro: 18mm,Ø cilindro: 8mm.
Meer informatie
| Merk | Sparex |
|---|---|
| Ram mm | 8 |
| Totale lengte (mm) | 600 |
| Ram mm | 250 |
| Druk n | 210 |
| Sluitstukken b | F Ball Socket (Plastic) for 10mm Ball |
| Sluitstukken a | F Ball Socket (Plastic) for 10mm Ball |
| Cilinder mm | 18 |
Passend voor merk/model
| Fendt | F 345 GT, F 360 GTA, F 365 GTA, F 380 GTA, Farmer 303, Farmer 303 A, Farmer 304, Farmer 304 A, Farmer 305, Farmer 305 A, Farmer 306, Farmer 306 A, Farmer 307, Farmer 307 A, Farmer 308, Farmer 308 A, Farmer 309, Farmer 309 A, Farmer 310, Farmer 310 A, Farmer 311, Farmer 311 A, Farmer 312 |
|---|---|
| John Deere | 310A |
Fabrikant OEM nummers
| Referentienummer | 38006082, 38682, 5166, 516600, TX8908, X80042049, X800420490, X800420490000 |
|---|---|
| Fendt | X800420490, X800420490000 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 29,98
Excl. BTW:
€ 24,78
€ 25,48
Excl. BTW:
€ 21,06
Excl. BTW:
