
calcActive())">
€ 1.153,72
Excl. BTW:
€ 953,49
€ 980,66
Excl. BTW:
€ 810,46
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40011213
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (230 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Groothoekaftakas enkelzijdig W2480 1010mm
Calificación HP @ 540RPM: 45HP, Serie: AW21/PWE380,
Meer informatie
| Longitud (mm) | 1010 |
|---|---|
| Mark | Sparex |
| Tipo | Groothoekaftakas enkelzijdig |
| Longitud mm. | 27 x 81.8 mm |
| Series (alemán) | AW35/W2480 |
| perfil del tubo | Lemon |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión del tractor | 1 3/8 x 6 Spline 80° Wide Angle |
| Conexión B | 80° Groothoek |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión de la máquina | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Conexión A | Snelsluiting |
| Eenheid | Per stuk |
| Artikelnummer | 18117401101 |
| Binnenbuis | 1BGA |
| Buitenbuis | 2aG |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 45 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Smeerinterval kruisstuk | 50 tot 100 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1.153,72
Excl. BTW:
€ 953,49
€ 980,66
Excl. BTW:
€ 810,46
Excl. BTW:
