
calcActive())">
€ 751,33
Excl. BTW:
€ 620,93
€ 638,63
Excl. BTW:
€ 527,79
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40012721
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas met platenslipkoppeling 930mm A8
Calificación HP @ 540RPM: 90HP, Serie: AB8N/A8N.
Meer informatie
| Mark | Sparex |
|---|---|
| Tipo | Standaard |
| Longitud (mm) | 930 |
| Serie (italiano) | AB8/A8 |
| Conexión B | Snelsluiting |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión A | Platenslipkoppeling |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| perfil del tubo | Triangle |
| Longitud mm. | 35 x 106.5mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | 12512 |
| Buitenbuis | 12522 |
| Artikelnummer | S.23204 |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 90 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 751,33
Excl. BTW:
€ 620,93
€ 638,63
Excl. BTW:
€ 527,79
Excl. BTW:
