
calcActive())">
€ 544,50
Excl. BTW:
€ 450,00
€ 462,83
Excl. BTW:
€ 382,50
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40014030
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas W2200 - 1050mm - vrijloopkoppeling
Calificación HP @ 540RPM: 21HP, Serie: AW20/W2200.
Meer informatie
| Mark | Sparex |
|---|---|
| Longitud (mm) | 1050 |
| Series (alemán) | AW20/W2200 |
| Conexión B | Snelsluiting |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión A | Vrijloopkoppeling |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| perfil del tubo | Lemon |
| Longitud mm. | 23.8 x 61.2 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | Ov |
| Buitenbuis | 1 |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 21 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 544,50
Excl. BTW:
€ 450,00
€ 462,83
Excl. BTW:
€ 382,50
Excl. BTW:
