
calcActive())">
€ 350,34
Excl. BTW:
€ 289,54
€ 297,78
Excl. BTW:
€ 246,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40022836
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (188 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Lower Link Hefarm - Complete (Cat. 2/2)
Longitud: 880mm (34 21/32'')Grosor: 20mm (25/32'')Anchura: 100mm (3 15/16'')No. de orificios: 3Accesorio: Dcho./Izdo.
Meer informatie
| Aansluiting A | Kogel Ø 28mm |
|---|---|
| Aansluiting B | Kogel Ø 28mm |
| Aantal gaten | 3 |
| Afwerking | Mat |
| Breedte (inch) | 3-15/16 |
| Breedte (mm) | 100 |
| Categorie | 2/2 |
| Dikte (inch) | 25/32 |
| Dikte (mm) | 20 |
| Gat afstand (mm) | 90 & 53 |
| Gat Ø (inch) | 2 x 1-1/32 & 25/32 |
| Gat Ø (mm) | 2x26 & 20 |
| Hole Centres Ins | 3-35/64 & 2-3/32 |
| Kleur | Roestbruin |
| Kogelgat Ø in duim | 1-1/8 |
| Kogelgat Ø mm | 28 |
| Lengte (inch) | 34-21/32 |
| Lengte (mm) | 880 |
| Merk | Spenco |
| Rechts Links | Rechts en Links |
| Type | Complete |
Passend voor merk/model
| Ford / New Holland | 5000, 5000 US BUILT, 5100, 5190, 5200, 5340, 5600, 5700, 6600, 6700, 7000, 7100, 7200, 7600, 7700 |
|---|
Fabrikant OEM nummers
| Case IH / International Harvester | 81844495, 82847526, D2NN555E, D1NN555B, D1NN555E |
|---|---|
| Ford / New Holland | 81844495, D2NN555E, D1NN555B, C7NN555K, D1NN555E, C7NN555C, 82847526, 87764050 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 350,34
Excl. BTW:
€ 289,54
€ 297,78
Excl. BTW:
€ 246,10
Excl. BTW:
