
calcActive())">
€ 27,73
Excl. BTW:
€ 22,92
€ 23,57
Excl. BTW:
€ 19,48
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40024018
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (184 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Gasdrukveer, Totaal lengte: 250mm
Totaal lengte: 250mm,Ram Stroke: 80mm,Pressure: 350(N),End type a: A4 Eyelet (Metal) 8mm diam, 5mm wide,End type b: A8 Eyelet (Metal) 8mm diam, 12mm wide,Cylinder OD: 18mm,Ram ø: 8mm. BEKIJK DE SPECIFICATIES
Meer informatie
| Aansluiting A | A4 Eyelet (Metal) 8mm diam, 5mm wide |
|---|---|
| Aansluiting B | A8 Eyelet (Metal) 8mm diam, 12mm wide |
| Cylinder OD (mm) | 18 |
| Kracht (N) | 350 |
| Merk | Agristrut |
| Slaglengte (mm) | 80 |
| Stang Ø (mm) | 8 |
| Totaal lengte (mm) | 250 |
Passend voor merk/model
| Ford / New Holland | 550, 555, 655 |
|---|
Fabrikant OEM nummers
| Ford / New Holland | 83932992, D6NN94231N00A, D9NN94231N00AA |
|---|
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 27,73
Excl. BTW:
€ 22,92
€ 23,57
Excl. BTW:
€ 19,48
Excl. BTW:
