
calcActive())">
€ 30,56
Excl. BTW:
€ 25,26
€ 25,98
Excl. BTW:
€ 21,47
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40024020
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (184 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Gasdrukveer, Totaal lengte: 490mm
Totaal lengte: 490mm,Ram Stroke: 200mm,Pressure: 200(N),End type a: F Ball Socket (Plastic) for 10mm Ball,End type b: F Ball Socket (Plastic) for 10mm Ball,Cylinder OD: 18mm,Ram ø: 8mm. BEKIJK DE SPECIFICATIES
Meer informatie
| Aansluiting A | F Ball Socket (Plastic) for 10mm Ball |
|---|---|
| Aansluiting B | F Ball Socket (Plastic) for 10mm Ball |
| Cylinder OD (mm) | 18 |
| Kracht (N) | 200 |
| Merk | Agristrut |
| Opmerking | Straight Ends |
| Slaglengte (mm) | 200 |
| Stang Ø (mm) | 8 |
| Totaal lengte (mm) | 490 |
Passend voor merk/model
| Case IH / International Harvester | FARMALL 105A, FARMALL 115A, FARMALL 85A, FARMALL 95A, FARMALL JX100, FARMALL JX110, FARMALL JX70, FARMALL JX75, FARMALL JX80, FARMALL JX90, MAXXUM 100, MAXXUM 110, MAXXUM 115, MAXXUM 120, MAXXUM 125, MAXXUM 130, MAXXUM 135, MAXXUM 140, MAXXUM 145, MAXXUM 150, MXU100, MXU100 - PRO MULTICONTROLLER, MXU100 - VALUE, MXU110, MXU110 - PRO MULTICONTROLLER, MXU115, MXU115 - PRO MULTICONTROLLER, MXU125, MXU125 - PRO MULTICONTROLLER, MXU135, MXU135 - PRO MULTICONTROLLER, OPTUM 250 - CVX, OPTUM 270, OPTUM 300, PUMA 115, PUMA 125, PUMA 130, PUMA 140, PUMA 145, PUMA 150, PUMA 155, PUMA 160, PUMA 165, PUMA 1654, PUMA 170, PUMA 175, PUMA 180, PUMA 1804, PUMA 185, PUMA 1854, PUMA 195, PUMA 200, PUMA 210, PUMA 2104, PUMA 215, PUMA 220, PUMA 225, PUMA 230, PUMA 2304, PUMA 240, VESTRUM 100 - CVX DRIVE, VESTRUM 110 - CVX DRIVE, VESTRUM 120 - CVX DRIVE, VESTRUM 130 - CVX DRIVE |
|---|---|
| Ford / New Holland | T6070, T7040, T7050, T7060, TS100A, TS110, TS110A, TS115, TS125A, TS130A, TS135A |
Fabrikant OEM nummers
| Case IH / International Harvester | 82022486 |
|---|---|
| Ford / New Holland | 82022486 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 30,56
Excl. BTW:
€ 25,26
€ 25,98
Excl. BTW:
€ 21,47
Excl. BTW:
