Messenslijpapparaat MS100/400V - spanning: 400 V, vermogen: 1,1 kW
Número de artículo
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Messenslijpapparaat MS100/400V - spanning: 400 V, vermogen: 1,1 kW
Messenslijpapparaat MS100/400V spanning: 400 V,
vermogen: 1,1 kW,
frequentie: 50 Hz,
toerental: 2.750 omw./min,
beschermklasse: IP 54
Meer informatie
Afmetingen (mm) lengte: 880, breedte: 665, hoogte: 1435
Passend voor merk/model
Passend voor Messenslijpapparaat en toebehoren
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Messenslijpapparaat MS100/400V - spanning: 400 V, vermogen: 1,1 kW