
calcActive())">
€ 679,00
Excl. BTW:
€ 561,16
€ 577,15
Excl. BTW:
€ 476,98
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 50001855
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Weasler F24 rechtsdraaiende aftakas 860mm - vrijloop F5R
Weasler F24 rechtsdraaiende aftakas 860mm - vrijloop F5R heeft een snelsluiting aan beide uiteinden. Aan de machinekant omvat deze sluiting een F5R-vrijloopkoppeling. De lz lengte bedraagt 860mm.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Longitud (mm) | 860 |
| Conexión B | Snelsluiting |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión A | Vrijloopkoppeling |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| perfil del tubo | Lemon |
| Longitud mm. | 16 x 40 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 679,00
Excl. BTW:
€ 561,16
€ 577,15
Excl. BTW:
€ 476,98
Excl. BTW:
