Amazone Schijf 460/8-LK120 voor Cirrus, Ceus - 460x8mm, 4 boringen, 6 tanden
Número de artículo
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Amazone Schijf 460/8-LK120 voor Cirrus, Ceus - 460x8mm, 4 boringen, 6 tanden
Op zoek naar een hoogwaardige schijf voor jouw Cirrus of Ceus machine? De Amazone Schijf 460/8-LK120 is precies wat je nodig hebt. Met een dikte van 8 mm en afmetingen van 460 x 8 mm, is deze schijf perfect voor grondbewerking en zaaitechniek. Met 4 boringen en 6 tanden zorgt deze schijf voor efficiënte en nauwkeurige resultaten. De buiten-Ø van 460 mm en gatafstand-Ø van 120 mm maken deze schijf ideaal voor jouw landbouwbehoeften. Upgrade je machine met deze Amazone schijf en ervaar zelf het verschil in kwaliteit en prestaties.
Meer informatie
Mark Amazone
Dikte (mm) 8
Afmetingen (mm) 460 x 8
Aantal boringen 4
Aantal tanden 6
Buiten-Ø (mm) 460
Gatafstand-Ø (mm) 120
Buiten-Ø (inch) 18
Type Cirrus, Ceus
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Amazone Schijf 460/8-LK120 voor Cirrus, Ceus - 460x8mm, 4 boringen, 6 tanden