Watergates Wormwielaandrijving (met handwiel IP65, voor vlinderklep DN250/300, 22 mm vierkant)
Número de artículo
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Watergates Wormwielaandrijving (met handwiel IP65, voor vlinderklep DN250/300, 22 mm vierkant)
De Watergates Wormwielaandrijving met handwiel IP65 is de perfecte oplossing voor het bedienen van vlinderkleppen DN250/300. Met een VKT van 22 mm en een maximaal aandrijfmoment van 540 Nm, is deze aandrijving van hoogwaardige kwaliteit. Het lichtmetalen ontwerp zorgt voor een soepele werking en duurzaamheid. Het handwiel heeft een diameter van 250 mm voor gemakkelijke bediening. De RAL 1021 kleur zorgt voor een opvallende uitstraling. Bestel nu de Watergates Wormwielaandrijving voor een betrouwbare en efficiënte bediening van uw vlinderklep.
Meer informatie
Mark Watergates
Technische gegevens Wormwielaandrijving: -90°, VKT 22 mm, -45 ° licht metaal, Aandrijfmoment: max. 540 Nm, met handwiel: Ø: 250 mm
Afb. nr. 3
Beschrijving RAL 1021
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Watergates Wormwielaandrijving (met handwiel IP65, voor vlinderklep DN250/300, 22 mm vierkant)