Denso Bougies (U16FSR-UB)
Número de artículo
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Denso Bougies (U16FSR-UB)
Op zoek naar betrouwbare bougies voor je landbouwmachine? De Denso Bougies (U16FSR-UB) zijn precies wat je nodig hebt. Met een sleutelmaat van 16 mm en een draadlengte van 12,7 mm passen ze perfect in verschillende motoren. Deze bougies zijn resistor ontstoord en hebben een draaimoment van maximaal 12 Nm. De bougies zijn voorzien van 1-massa elektrode en zijn geschikt voor diverse merken zoals Bosch, Champion, NGK en Denso. Gemaakt van hoogwaardig nikkel, zijn ze duurzaam en betrouwbaar. Bestel nu een set van 10 bougies en houd je machine in topconditie!