BOSCH Bougie (YR7LPP332W)
Número de artículo
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / BOSCH Bougie (YR7LPP332W)
Op zoek naar een betrouwbare bougie voor jouw landbouwmachine? De BOSCH Bougie (YR7LPP332W) is precies wat je nodig hebt. Met een sleutelmaat van 16 mm en een draaimoment van maximaal 23 Nm, is deze bougie perfect geschikt voor jouw machine. De bougie is resistor ontstoord en heeft een bouwwijze van 1-massa elektrode, wat zorgt voor optimale prestaties. Met referentienummers van toonaangevende merken zoals Champion, NGK en Denso, ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. Bestel vandaag nog de BOSCH Bougie (YR7LPP332W) en houd jouw machine in topconditie!
Meer informatie
Mark Bosch
Sleutelmaat 16
Resistor ontstoord Ja
Schroefdraad (mm) M12
Draadlengte (mm) 26,5
Bouwwijze 1-massa elektrode
Referentienr. Bosch YR7LPP332W
Referentienr. Champion RA8HCT04
Referentienr. NGK IZKR7B
Referentienr. Denso VXU22
Inhoud 1
Sleutelmaat 16
Aandraaimoment bevestigingsbout Nm 23
Bosch type YR 7 LPP 332 W